Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájezd 2007

22. 1. 2008

Zájezd 2007

 

V květnu  2007 se uskutečnil dvoudenní zájezd do Dvora Králové na otevírání sezóny. Účast nebyla nijak velká, možná to bylo tím, že se jednalo o dvoudenní akci, nebo tím že cena byla o něco málo vyšší než jindy. Každopádně za sebe říkám, že kdo mohl jet s námi a nejel, udělal chybu.

Vlastní otevírání sezóny pro nás začalo návštěvou burzy, po jejímž skončení se každý mohl rozhodnout, zda si poslechne přednášky, nebo odnese přírůstky na pokoj a zajde se podívat třeba do ZOO.

 Odpoledne nás do svého království vpustil p.Hojný (bohužel, nemám od něj povolení zveřejnit fotky). V této sbírce si přišly na své především ženy a to jednak proto, že majitel sbírky je velmi sympatický a příjemný mladý muž a pak také proto, že se specializuje především na „zelí“ (tj. na ostatní sukulenty). No a krom nádherné sbírky se tu dalo dobře nakoupit a utratit „dlouhej“ peníz.

K večeru jsme se již jednotlivě přesouvali do hospůdky, ze které se nechalo projít přímo ke sbírce p.France a kde nás čekal příjemný večer s živou country muzikou.

V neděli po snidani, která byla v ceně ubytování a příjemně nás překvapila, nás čekala návštěva, myslím největší sbírky u nás,sbírky  M. a T.Dubnových v Jásenné.Obrazek Myslím, že tahle podívaná se nedá dost dobře popsat, to se musí prostě vidět. Byl jsem natolik vykulený, že jsem ani moc nefotil a spíš se kochal a snažil se to všechno vstřebat. Pár snímků jsem přesto udělal, podívat se na ně můžete tady: Jásenná 2007. Komu ještě zbylo něco peněz, tady je rozhodně bylo za co utratit.

A nakonec, jako taková višnička, návštěva v Praze u p.Pavelky. Laik se diví odborník žasne. Vše pečlivé, profesionální, pro člověka jako jsem já dokonalé.

Krásně strávené dva dny, co víc dodat.

                                                                                                                    Baruna