Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde bych vás prosil o vyjádření vašich připomínek,postřehů a nápadů,týkajících se našich stránek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Překvapení

(Todorov Petr, 20. 5. 2008 21:35)

Jsem překvapen kolik foto se dá stihnout při krátké návštěvě.Hólt doba je doba a ta digitální skýtá velké možnosti.Baruno pokut bude zájem mohu ti zapůjčit časopis,který jsem měl tu radost tvořit.Možná že se ktomu vrátím,ale zatím nestíhám.7.6.2008 navštíví několik příbramských sbírek kaktusáři z Rakovníka.Ohlásilo se 4O lidiček-to bude mazec.Jistě přinesu reportáž.Tak čabas Ať kytky rostou zelí taky a trny píchaj.

Pozdrav

(Radka a Jirka, 2. 3. 2008 13:36)

Zdravíme kaktusáře a jistě i sukulentáře z Příbramska.
Vaše nové stránky vypadají velice vkusně, byl to od vás dobrý nápad. Jak jsme zjistili i my, e-stranky nabízejí spoustu pozitivních možností, včetně komentářů, fotogalerií, snadné editace příspěvků atd..Přejeme za Zel(e)né listy radost z kytek, ať už vytrněných nebo bez trnů. Děkujeme za odkaz na vašich stránkách. R.+ J.

Sorry :)

(Baruna, 3. 2. 2008 17:02)

Petre omlouvam se,jak to tu stale ladim,potreboval jsem presunout cele Komentare a tak jsem tve podekovani (ktere potesilo :) ) musel do novych Komentaru prekopirovat,nesedi tedy datum a IP.Myslim,ze by ti to ale vadit nemelo,obsah je zachovan.

Pochvala

(Todorov, 3. 2. 2008 16:52)

Ahoj Baruno.Děkuji za tvoji práci na vyrobě těchto stránek pro náš klub krása,krása,krása...určitě,nějaké připomínky budou,to ale nevadí.Prohlížel jsem foto pěkné,akorát se dlouho načítají jinak super.Za Váš přístup a odvedenou práci vám uděluji jedničku s hvězdičkou ,1 s *,to je ta jednička s hvězdičkou.