Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde bych vás prosil o vyjádření vašich připomínek,postřehů a nápadů,týkajících se našich stránek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stapeliovite

(Mirek, 4. 9. 2018 20:42)

Ahoj, najde se tu nekdo, kdo se krom kaktusu okrajove venuje stapeliovitym? Jsem z Koupě. Diky Miras

Prosím o radu

(Robert Dikan . ml, 3. 1. 2015 20:20)

Dobrý den sem sice malí kluk je mi jen 12 ale mám moc rád kaktusy chtel by si o nich popovídat ale nevím s kým najde se někdo prosím. Děkuji moc můj Facebook (Robert Dikan . ; )

Re: Prosím o radu

(Baruna, 4. 1. 2015 9:56)

Nazdar Roberte, všichni z klubu budou rádi, že má někdo z mladých o kaktusy zájem. Teď zrovna není sezona a většina z nás má kytky uklizené, ale na jaře, pokud budeš mít zájem ti rád ukážu svou sbírku a vezmu tě za kaktusáři v okolí. Ve Lhotě je pan Coník a v Sádku pan Hofman. Náš předseda Petr Todorov je z Hájů a má vytápěný skleník, tam by ses po domluvě mohl podívat i v zimě (ovšem kaktusy "spí" a moc květů tam v této době neuvidíš). Náš klub má i FB, ale protože většina členů jsou starší lidé, chodí tam jen málo kdo. Přidám si tě na FB a zbytek probereme tam ;)
Vladimír Bára (st.)

GRATULACE

(Petr Todorov, 14. 10. 2009 12:48)

I já se připojuji s gratulací Honzovi Klikarovi k ocenění ZLATÝ ALBERTO.Honzo děkuji za Tvojí obětavou a dlouholetou propagaci našeho společného koníčka.Díky
Ti patří i za to že jsi jeden ze zakládajících členů příbramského kaktusářského spolku v kterém jsi vykonával po dlouhá leta funkci předsedy.Jsem přesvědčen,že ZLATÝ ALBERTO je ve správných rukách a
je tímto oceněním pomyslnou třešničkou na dortu,za tvojí dlouholetou činnost na poli klubové tak celostátní.Přeji Ti hodně zdravíčka,ostré pero k napsání ještě mnoho článků do časopisu kaktusy.
PS:GRATULUJI a BLAHOPŘEJI Petr Todorov

Re: GRATULACE

(Jaroslav Klikar, 6. 10. 2012 3:43)

Dobrý den,Jsem nejmladší syn pana Jana Klikara se kterým jsem se nesetkal od roku 1988 kdy jsme se napohodly a pokud je někdo kdo by mi podal nějaké informace o mem otci co se týče kaktusaření byl bych rád, a to na emailovou adresu: jardaklikar@seznam.cz a pokud by chtěl někdo navšívit jeho hrob tak jsem ho uložil v urnovém háji na Dobríši,hrob č.31 je to za kostelíčkem. i přesto ,že jsem s otcem nebyl v posledních chvílích jeho života tak bylo mou povinností se o svého otce po smrti postarat, Děkuji za krásné články o něm a jsem s pozdravem Klikar Jaroslav

Re: Re: GRATULACE

(Baruna, 8. 1. 2013 16:45)

Omlouvám se, za pozdní reakci, ale vašeho komentáře jsem si mezi tím spamem, který sem neustále chodí nevšiml.
Dnes jdu na schůzi klubu a budu tam citovat vaše řádky. Já osobně jsem zažil vašeho otce jen krátce, byl již dost nemocen, nikdy jsem neměl ani tu čest vidět jeho sbírku. V klubu se určitě najde někdo, kdo vám prozradí, co chcete vědět.
Vladimír Bára Obecnice

trerdfgbnhjkl@hotmail.com

(Zak , 20. 12. 2012 10:19)

[url=http://www.d3fly.com/gold.html] Buy Diablo 3 Gold [/url] Buy cheapest diablo 3 gold, wow gold and RS gold for sale from our safety online store. You also can enjoy 5 or 30 minutes fast delivery. [url=http://www.stayhealths.com] stay health [/url] WebMD is the destination for trustworthy and timely medical and health news and information.

Seven1270.0@hotmail.com

(Bntonia , 20. 12. 2012 10:18)

<a href="http://www.d3fly.com/gold.html"> Buy Diablo 3 Gold </a> WebMD is the destination for trustworthy and timely medical and health news and information. <a href="http://www.stayhealths.com"> stay health </a>

http://www.d3fly.com/gold.html

(alices, 20. 9. 2012 3:18)

Enjoy your great shopping experience to buy diablo 3 items and diablo 3 gold here! <a href="http://www.d3fly.com/gold.html">diablo gold</a> Buy or Sell Diablo III gold, item, account, powerleveling,24/7<a href="http://www.d3fly.com/gold.html">Diablo3 Gold</a> online service, offer professional Diablo 3 service for Diablo III players <a href="http://www.d3fly.com/gold.html">Buy Diablo 3 Gold</a> Cheap D3 Gold and D3 Items stocked on vipdiablo3.com yet.

Majitel botanickè zahrady v jizni Francii

(Vladimir Sonka, 22. 9. 2011 18:32)

Nabizim velké mnozstvi kaktusu a sukulentnich rostlin na vymenu.
Adresa: 225 chemin de la Jonquière, 83200 Toulon

Velká ztráta.

(Petr Todorov, 8. 8. 2010 21:49)

Vážení přátelé.
Mám smutnou povinnost Vám oznámit,že v sobotu 31.července 2010 po krátké těžké nemoci ve věku 75 let zemřel náš dlouholetý kamarád a skvělý člověk Zdeněk Hulák z Milína.Odchod našeho kamaráda Zdeňka nás zasáhl náhle a o to více překvapivě.Náš klub ztrácí velkého milovníka kaktusů a sukulentů,velkého učitele,kamaráda,zakladatele našeho klubu v Příbrami.Čest Tvé památce,v našich myslích budeš stále s námi.
PS.Hluboce se skláním před Tebou a děkuji Ti za vše co jsi udělal pro naši společnou zálibu.DĚKUJI
Petr Todorov

Malá omluva

(Gratias, 11. 12. 2009 14:34)

Když jsem odeslal připomínku k vašim stránkám, tek jsem zjistil, že kontakt na pana předsedu Lukáška na úvodní stránce je. Bohužel, asi nemá e-mail, takže zavolám i jemu. Omlouvám se za nepozornost. Jan Gratias, KK Roudnice nad Labem

Informace, které mi chybí

(Jan Gratias, 11. 12. 2009 14:26)

Vážení přátelé společné záliby,
jsem rád, že i váš spolek má své webové stránky, které jsou jednou z možností rychlé a efektivní komunikace mezi lidmi.
Prohledal jsem všechny rubriky vašeho webu, ale nikde jsem nenašel seznam funkcionářů, nebo alespoň kontakt na předsedu. Ten je sice na webu SČSPKS, ale to je málo. Proč o tom píšu touto cestou?
Jak asi již dobře víte, 8. 12. tr. zemřel váš bývalý předseda a můj dlouholetý kamarád Jan Klikar. Byl jsem pověřen red. radou časopisu Kaktusy připravit článek na rozloučenou - nekrolog. O Honzovi vím hodně, ale nevím, od kdy a jak dlouho byl předsedou vašeho Klubu, a bohužeĺ, z vašich stránek jsem se nic nedozvěděl ani o historii KK Příbram. Berte to jako konstruktivní kritiku člověka, který má zájem o to, aby komunikace mezi spolky a kluby kaktusářů byla na té nejvyšší úrovni. U nás v Roudnici nad Labem nemáme zrovna nejlepší webové stánky, ale tyto informace tam určitě nechybí.
Hodně pěstitelských úspěchů přeje a Čest skvětlé památce Honzy Klikara vzdává JGr (gratias@tiscali.cz)
P.S.: Budu volat Petrovi Todorovi, aby mi nějaké info dodal.

dr vb

(dsfxgbv, 22. 11. 2009 21:12)

proč zrůdičky mě se líbí

RE: Poděkování

(Baruna, 5. 10. 2009 19:40)

Chtěl bych se připojit a poděkovat těm, kdo pomohli s nominací p.Klikara na "Zlatého Alberta".
Zároveň se však musím ohradit k vyjádření o něčích zásluhách na tom, že p.Klikar cenu získal. Získal ji za své nemalé zásluhy a prohlášení, že by jí nedostal bez p.Pavelky, jeho ocenění poněkud degraduje. Neznám moc poměry "tam nahoře", ale myslím si, že p. Klikar cenu dostal proto, že má mezi kaktusáři opravdu jméno a že se tudíž rozhodli, ho za jeho práci a úsilí takto vyznamenat.
Tak že, já gratuluji p.Klikarovi k ocenění a děkuji mu, že takto prezentuje náš klub. Cizí zásluhu bych viděl jen v tom, že někdo navrhl jeho nominaci, někdo jí dotáhl do konce a někdo se postaral, že se kaktusáři dozvěděli, že je tento náš nejzasloužilejší člen nominován.
Všem ještě jednou děkuji.

Poděkování

(Miloš Sobota, 5. 10. 2009 2:04)

Jistě všichni víte, že letos v Chrudimi získal náš zakládající člen a přítel Jan Kliar cenu "Zlatý Alberto". Chtěl bych touto formou poděkovat všem těm kteří mají zásluhu na tom, že tuto cenu Honza získal. Hlavně bych chtěl poděkovat příteli Mgr. Petrovi Pavelkovi, bez kterého by nadšenci, kteří usilovali o ocenění pro našeho nejvýznamějšího člena pravděpodobě neuspěli.Všem velký dík !!!

nominace na Alberta

(Petr Todorov, 27. 8. 2009 21:17)

Ahoj Baruno.
Jako základ by to stačilo.Do kolonky naše činnost bych,zařadil stručný životopis a vyjmenoval bych Honzovy zásluhy které ti jistě dodá předseda tak třeba M.Sobota.Zároveň bych zařadil poděkování Honzovi
za klub kkPříbram.
Tak ahoj P.T.

RE: Jedlé plody kaktusů

(Baruna, 17. 6. 2009 23:06)

Vidis Petre, na postriky jsem vubec nepomyslel. Tak snad se neotravi a nebudou me chodit strasit. Radeji ji to tam jeste dopisu, ses holt hlavicka :)

Jedlé plody kaktusů

(Todorov Petr, 17. 6. 2009 22:16)

Četl jsem článek v poradně o jedlých plodech kaktusů.
Je zajímavé, kolik lidí dokáže napsat,že plody kaktusů
jsou jedlé a dokáží to i zdůvodnit.Myslím že já bych konzumaci těchto plodů nedoporučil hned z několika důvodů.Jak víme, kaktusy rostoucí v přírodě nejsou che
micky ošetřovány a tak nejsou jejich těla plná jedů,
ve sbírkách jsou kaktusy ošetřovány chemicky/a to dosti agresivními jedy/několikrát ročně,proti různým parazitům/vlnatka,červený pavouček atd./ Tyto jedy jsou jak na těle také uvnitř kaktusu samotného.
Každý postřik má různě dlouhou ochranou lhůtu od 3dnů
až několik týdnů.K samotné konzumaci plodů kaktusů koupených v květinářství nebo od sběratele bych byl opatrný z výše uvedených důvodů.Nikomu nezakazuji konzumovat plody kaktusů,ale trochu opatrnosti neuškodí.Určitě je dobré se informovat u prodejce jak jsou kaktusy chemicky ošetřovány.Takže Vážení,DOBROU CHUŤ...!!!a více informací se vždy hodí.Zdraví Petr

Přáníčko

(Todorov Petr, 8. 12. 2008 22:16)

Ahoj všichni posedlí příbramští kaktusáři.
Tak tu máme ziminku,všichni jsme naše miláčky připravili na ten dlouhý čas odpočinku.Zítra máme výroční schůzi.Budeme hodnotit co se nám v klubu podařilo a co ne.Já osobně považuji za největší uspěch letošního roku vznik našich/doufám že to tak mohu napsat/internetových stránek.Za tento počin bych chtěl poděkovat našemu Barunovi.Do nového roku přeji našim internetovým stránkám hodně zdraví,spokojenosti,hodně krásných příspěvků a čtenářů